Oyun Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyun Team

Knight Online,Pvp,Metin2,Silkroad

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Areste Her Asaslar Için

2 posters
YazarMesaj
heranduman

heranduman

Areste Her Asaslar Için Empty
MesajKonu: Areste Her Asaslar Için   Areste Her Asaslar Için EmptyÇarş. Ocak 07, 2009 1:18 pm

BEYLER BEN,İM AMACIM AKLINDA SORU İŞARETİ OLANLAR AMPUL OLMAK :d
ŞİMDİ SİZE ARESTE Bİ ROGUE İÇİN EN İYİ İTEMLERİ SAYACAM RESİMLİŞ ANLATIM BEĞENİRSENİZ REP PLSSSSSS

ŞİMDİ GELELİM İTEMLERE;
Earring konusu benimde kafamı karıştıran bir konu olmuştur.Resistans ve def. magelerde olduğu kadar bütün karakterler için önemlidir aslında.Bu yüzden rogueler genelde roge earring kullanmaktadır.Bence daha önemlisi silver earringtir.elf-metal earring (dex 5 / stat hp 5) de kullanılan bir itemdır.Bana kalırsa 5 health kazanmak yerine 40 hp+ resistans kazanmak daha makuldür.Yani elf-metal yerine rogue earring kullanılmalıdır
[img]Areste Her Asaslar Için 51994005id5zr8.th[/img]
Gelelim pendant seçimine.Genelde bir çok rogue priest pendantı tercih eder.Hem hesaplıdır (diğerlerine göre) hem de özellikleri birçoğunun işini görür (mesela int 10 + 100 mana.Nerden baksan 2 kere fazladan minor basarsın ).Diğer alternatiflerin başında ise ammy of dex. gelir.15 dex ve 50 mana bonus verir.Resistans ve + defens vermediği için pek tercih edilmez.Diğer bir item ise black dragon necktir.
[img]Areste Her Asaslar Için 26513305nq7cp5.th[/img]

Bütün bunların yanı sıra warrior pendant +5 dex vermesine rağmen hp bonus/resistans/defens unsurlarına sahip olduğu için tercih edilen itemlar arasında yer alır.

Ayrıca dex bonuslarınız 100'ün üzerinde ise(bence olması gereken sınır) iron neck. takabilirsiniz.Bu sayede 1v1 yaparken karşı tarafa büyük üstünlük sağlayacaksınız.Resimleri yukarıda verildiği için tekrar verme gereği duymadım.

Yüzük olarak bi rogue'nin olmazsa olmazı sayılan ring of life başı çekmektedir.Verdiği bütün özellikler sayesinde gerçekten önemli bi itemdır.Bunun alternatifi ise en fazla dex veren elf ringtir.Bana kalırsa elf ring için bi sürü para harcıyacağıma gider +1 kekuri ring yaparım daha iyi olur.Çünkü elf ring'in sağladığı resistanslar pek te aman aman değil aksine kekuri ringten gelenler daha iyidir (dual olsa nerden baksanız 30 LR yapar.En azından kolay kolay stun yemezsiniz).
[img]Areste Her Asaslar Için 43606103ko0ar2.th[/img]

Belt olarak pek fazla alternatifiniz yoktur.Ama kullanılması gereken elf belttir.tir.Defens ve dodging rate/atack power arttırdığı için 1. tercih olmalıdır.Bunun alternatifi ise belt of dex.tir.Dex 8 ve hp 50 verir.
Areste Her Asaslar Için 73240469pv4qu1.th
GodShooT
Admin
GodShooT

Areste Her Asaslar Için Empty
MesajKonu: Geri: Areste Her Asaslar Için   Areste Her Asaslar Için EmptyPaz Şub. 08, 2009 4:43 am

teşekkürler Ama bu itemleri bulmak Pek kolay deyil . Very Happy

Areste Her Asaslar Için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilmeyenler İçin Yayınlıyorum .
» Knight ve Pack sorunlarınız icin !!!!!!!