Oyun Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyun Team

Knight Online,Pvp,Metin2,Silkroad

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Knight online sıkca sorulan sorular

2 posters
YazarMesaj
Simbat
Admin
Simbat

Knight online sıkca sorulan sorular Empty
MesajKonu: Knight online sıkca sorulan sorular   Knight online sıkca sorulan sorular EmptySalı Ocak 20, 2009 11:12 pm

###Ronark Land Base Hakkında
Ronark Land Base 70lv altı playerlerin gidebildiği bir pvp alanıdır.
Kısacası -70 Ardreamı
###Opal-Safir-Crystal Drop Düzeldi
Yeni patch ile Kemirosalar kaldırıldı ve eskisi gibi artık opal-safir-crystal her yaratıktan çıkmaya devam edicek.
###Karakteriniz Yattı Kalkamıyormusunuz?
Arkadaşlar genelde bu bug "Arena" tarzı yerlerde olur.
Eğer karakteriniz yattı ve press ok a basmanıza rağmen kalkmıyorsa "Relog" atın düzelicektir.Veya Bir rezzerden yardım isteyin.
###Yeni Clan Üyelik Sistemi
Yeni Patch ile clan işleri artık sadece 1.Serverde halledilecek.

-Clandan çıkma
-Clana adam almak
-Clanı bozmak
-Clandan adam atma
###İtem Nasıl Kiralanır veya Kiraya Verilir?
Öncelikle Anvil yanındaki "Scrolls" isimli npc e gidiyoruz ve "item rental" isimli sc yi alıyoruz sonra 1.Serverde ve Maradonda anvilin arka tarafındaki "İtem Rental Booth" İsimli NPC e gidip;
-İtem Rental/Register İtem diyip kağıt ve itemimizi koyup saatini belirliyoruz daha sonra bize item için belirtilen fiyat soruyor ve fiyatı yazıyoruz "OK" seçeneğine basıyoruz.
-Bunu yaptıktan sonra bankanızda en az 1 tane yer boş olması lazım itemin süresi bittiğinde veya vazgeçtiğimizde bankaya gidicek otomatik olarak.
-İtem Rental/Rent İtem/Class seçip/Armor yada Weapon seçeneğine basıp orada bulunan itemlerden birini seçip "rent item" diyoruz ve o itemi kiralamış oluyoruz.
###Şunu merak ediyorum, exp. görevleri +80 lerede açıldı ancak Platinium Premium olanlara görevi teslim ederken 2 katı exp. verildiği duymuştum doğru mudur?
Bazı görevlerde exp premium kullanıcılarına göre değişmektedir.
Ör;xxxx hunt 1m exp veriyorsa premium kullanıcılarına onun altında bulunan premium exp miktarı kadar vermektedir.Bunlarda genelde normal exp miktarının 2 katı olarak belirlenmiştir.
###1 Günlüğüne 500k verip her class ve lv a göre item kiralanıyormuş?Nasıl oluyor bu?
Maradonda Captain Cougar yanındaki Mercenary İsimli NPC e gittiğinizde size lv ve class a göre item vermektedir bunlar 1 günlük olup ücreti 500k(tabi lv a göre değişiyor) Upgrade yapılamaz , Satılamaz veya İnn de saklanamaz.Ayrıca bu itemler "Arsenal Event İtem" olarak belirtilmektedir.
###62 Skill Kağıtlarını Nasıl alacağız? Throwing knife diye birşey istiyor?
Bunun için BDW de her kazandığınızda size bir tane vermektedir bunlardan 7 tane topladığınız takdirde alabiliyorsunuz(W7K2D).
###peki bu np ile item kırdırma muhabbeti doğru mu? doğruysa nerden yapıorz birisi yardm edebilir mi?
Evet doğrudur.10k NP/30k NP/50k NP Karşılığı sana bir "Madalyon" veriyor ve bu madalyonu "chaotic generator" de kırdırıyorsun bugüne kadar duyduğum ve gördüğüm droplardan en sağlamları "roc,avedon,lugias,sherion,rom" oldu.

Alıntıdır...
http://kingforum.all-up.com
Simbat
Admin
Simbat

MesajKonu: Geri: Knight online sıkca sorulan sorular   Knight online sıkca sorulan sorular EmptySalı Ocak 20, 2009 11:13 pm

Suan bu kadarını buldum daha cok bilgi arayıp ve kendim yazıp sizleri bilgilendirmeye calısacağım iyi eğlenceler
http://kingforum.all-up.com
GodShooT
Admin
GodShooT

MesajKonu: Geri: Knight online sıkca sorulan sorular   Knight online sıkca sorulan sorular EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 10:23 pm

Madalyon DÜPESİ ÇIKTIĞINDAN MADALYON KALDIRILDI.

Knight online sıkca sorulan sorular
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Priviate server sıkca sorulan sorular
» Knight Online İndir
» Knight Online Nedir
» Knight Online de futbol macı :)
» Knight Online'm Canım Benim xDxDxD